WYSZUKAJ NOCLEG WE WROCŁAWIU

Data przyjazdu:
Data wyjazdu:

Hostel Amnezja Wrocław


Nasz hostel jest jednym z najstarszych i najlepszych hosteli, oferujących tani nocleg we Wrocławiu. Hostel Amnezja powstał w roku 1991, hostel funkcjonuje nieprzerwanie na Wrocławskim rynku od ponad 24 lat! Ogromne doświadczenie, zebrane podczas prawie ćwierćwiecza zapewniania wygodnych noclegów, stawia nas w czołówce najlepszych hosteli we Wrocławiu. Świadectwem wysokiej jakości noclegów w naszym hostelu są liczne opinie na portalach, google+ i w innych mediach. Liczne pozytywne opinie o naszym Wrocławskim hostelu, znajdziecie w serwisach turystycznych takich jak Booking.com, Tripadvistor.com. Pozytywne opinie zamieszczane przez gości z całego świata, odnośnie noclegu w naszym hostelu są najlepszą rekomendacją dla nas. Takie opinie, motywują nas do stałego podnoszenia poziomu noclegów w naszym hostelu.


Hostel w centrum


Hostel Amnezja znajduje się w centrum Wrocławia w wielowiekowej, zabytkowej kamienicy przy ulicy Świętego Antoniego 15. Sama ulica Świętego Antoniego jest jedną z najstarszych w miescie, na niej znajduje się jedna z niewielu Wrocławskich byłych synagog oraz na sąsiedniej ulicy Włodkowica, synagoga pod Białym Bocianem. W pobliżu hostelu, znajduje się oblegany weekendami słynny na cały Wrocław pasaż Nepolda. Pasaż Nepolda to urokliwe miejsce, w którym są skoncentrowane liczne kluby, bary i dyskoteki. Miejsce to znajduje się nieopodal naszego hostelu. W dalszej perspektywie w pobliżu hostelu znajduje się pozostała Wrocławska starówka.


Blisko Rynku


Wrocławski Rynek najbardziej znana atrakcja Wrocławia jest oddalony o dosłownie pięć minut na piechotę od naszego hostelu. Rynek to unikat na skalę światową, który przyciąga ogromne rzesze turystów z całego świata. Rynek to magiczne miejsce, w którym niepowtarzalny klimat, różnorodność narodowości, współgrają z niezwykle cennymi zabytkami architektury. Odwiedzając nasz hostel, otrzymacie niezwykle wygodny i tani nocleg w centrum Wrocławia.

Więcej przydatnych informacji o Wrocławiu znajdziecie w dziale poświęconym maiastu Wrocław - tutaj!

Co oferujemy?

Pobyt w naszym hostelu, zapewni Ci i Twoim przyjaciołom wspaniałe doznania oraz praktyczną bazę wypadową umożliwiającą łatwe zwiedzanie Wrocławia. Wszystkie atrakcje Wrocławia są na wyciągnięcie ręki, wybierając nocleg w naszym hostelu przekonasz się o słuszności wyboru naszego hostelu położonego w centrum Wrocławia.


Oprócz dogodnego położenia hostelu w centrum Wrocławia, oferujemy 150 miejsc noclegowych w trzydziestu ośmiu elegancjo urządzonych pokojach. Wszystkie pokoje są zaprojektowane przez zawodowego projektanta wnętrz w taki sposób aby zapewnić jak najwyższy standard noclegów we Wrocławiu. Podczas prowadzenia przed prawie ćwierć wieku hostelu, zdobyliśmy niezwykle prostą wiedzę o tym jak odnieść sukces w zapewnianiu wysokiej jakości noclegów we Wrocławiu. Receptą na sukces jest dbałość o czystość Hostelu, zapewnienie wysokiej jakości obsługi oraz elegancko urządzonych miejsc noclegowych. Państwa pozytywne opinie o noclegu w naszym hostelu, jak wspomnieliśmy wyżej są najlepszą motywacja do zapewniania wysokiego standardu noclegów w hostelu!


Odwiedź nasz blog!

Wygodny nocleg, to nie wszystko co oferujemy! Specjalnie z myślą o Was i osobach chcących odwiedzić nasze miasto, prowadzimy blog o Wrocławiu. Na blogu opisujemy historię miasta, przedstawiamy mniej znane fakty oraz najważniejsze wydarzenia.