WYSZUKAJ NOCLEG WE WROCŁAWIU

Data przyjazdu:
Data wyjazdu:

Hostel Amnesja

Nasz hostel to najlepszy wybór dla wszystkich tych, którzy cenią wysoką jakość w niskiej cenie. Pracownicy hostelu każdego dnia pracują na pozytywne wrażenia odwiedzających nas gości. Możecie przeczytać ich opinie w sieci, sądzimy jednak, że najlepiej przekonać się na własne oczy. Bezpośrednie przeżycie pobytu w naszym hostelu w centrum Wrocławia może sprawić, że stracicie dech w piersi na dłuższą chwilę. Miłe wspomnienia zaś sprawią, że niebawem zapragniecie powtórzyć to wyjątkowe doświadczenie. Dlaczego jesteśmy tak pewni siebie?

Hostel w centrum Wrocławia

Podczas kilkudniowego pobytu każdy odwiedzający inne duże miasto chce zobaczyć jak najwięcej. Zatrzymując się w hostelu w centrum Wrocławia macie pewność, że nie ominie was większość atrakcji, jakie oferuje stolica Dolnego Śląska. Położony od wrocławskiego Rynku w odległości trzyminutowego spaceru, hostel Amnezja gwarantuje szybkie i tanie przemieszczanie się pomiędzy najstarszymi i najciekawszymi zabytkami Wrocławia, między innymi wyjątkowy w skali europejskiej ratusz miejski, średniowieczne, renesansowe i barokowe kościoły, zabytkowy budynek Ossolineum czy modernistyczna Hala Targowa lub neogotycki budynek Biblioteki Uniwersyteckiej.

Hostel w Dzielnicy Czterech Świątyń

Nasz hostel znajduje się w samym centrum wrocławskiej Dzielnicy Czterech Wyznań, nazwanej tak od położenia czterech świątyń – trzech kościołów (katolickiego, prawosławnego i ewangelickiego) i synagogi żydowskiej, od niedawna odrestaurowanej. Dodatkowym atutem położenia naszego hostelu przy ulicy św. Antoniego 15 jest fakt, że od kilku lat Dzielnica Czterech Świątyń pełni także rolę centrum nocnej rozrywki we Wrocławiu. Niezależnie zatem od tego, czy wolicie spędzać czas w zabytkach czy klubach, nocleg w hostelu Amnezja jest dla was najlepszym wyborem z możliwych.

Hostel w atrakcyjnej cenie

Hostel w centrum Wrocławia wybierają na miejsce noclegowe wszyscy ci, którzy budżet wycieczki wolą przeznaczyć na inne cele niż sam nocleg. Nasz hostel oferuje najniższe ceny noclegów w centrum miasta, co samo w sobie powinno być atrakcyjne dla potencjalnych klientów. Nocleg u nas to jednak coś więcej niż niskie koszty. Nikt inny nie zaoferuje wam podobnego stosunku jakości do ceny. W cenie noclegu oferujemy: kuchnię wyposażoną w lodówkę i dwie mikrofalówki, duży i przestronny salon z TV i 2 komputery z dostępem do sieci, darmowe wi-fi, całodobową recepcję i przestronną windę, która pozwoli łatwo przetransportować bagaż. Jedyna dodatkowa opłata to kaucja zwrotna za ręcznik w wysokości 5 złotych.

Hostel o wyjątkowej obsłudze

Wspomnieliśmy o całodobowej recepcji. Jest to dla nas priorytet z uwagi na komfort naszych gości. Nasi pracownicy nieustannie dbają o to, by turyści czuli się dobrze. Nie chodzi tu tylko o późny powrót z imprezy w klubie. Zawsze jesteśmy gotowi udzielić wszelkich informacji o atrakcjach turystycznych czy kulturalnych i podać wskazówki dotarcia na miejsce. Jeśli macie wcześnie rano samolot nie tylko zadbamy o to, byście mieli transport na czas, ale także o to, by rachunek za podróż nie wywołał zawału. Korzystamy z usług zaprzyjaźnionej korporacji, co pozwala na utrzymanie niskich cen.

Nieważne, jak wiele dobrego byśmy napisali o sobie. Ważne, byście odważyli się sprawdzić naszą prawdomówność na waszej skórze. Żaden opis i żadna galeria nie będą w stanie oddać tego rodzaju doświadczenia, które zapewni wam pobyt w hostelu Amnezja.